Difference between revisions of "L6 C7 Ssn28 AllConf"
From Simsports
| Line 1: | Line 1: | ||
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" | {| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" | ||
|- | |- | ||
| − | ! Player !! Year !! Team | + | !Player !! Year !! Pos !! Team !! Coach !! Hgt !! P !! R !! A !! S !! TO !! B !! FG% |
|- | |- | ||
| '''All Conference 1''' || || | | '''All Conference 1''' || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Wes Plummer || | + | | Wes Plummer || Jr || PF || Blacksburg || naphtali || 6'9" || 21.2 || 7.3 || 1.0 || 1.0 || 1.0 || 20 || 50.8% |
|- | |- | ||
| Pat O'Neill || JR || Dec | | Pat O'Neill || JR || Dec | ||
Revision as of 18:53, 5 August 2007
| Player | Year | Pos | Team | Coach | Hgt | P | R | A | S | TO | B | FG% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| All Conference 1 | ||||||||||||
| Wes Plummer | Jr | PF | Blacksburg | naphtali | 6'9" | 21.2 | 7.3 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 20 | 50.8% |
| Pat O'Neill | JR | Dec | ||||||||||
| Rod Summitt | SR | Col | ||||||||||
| Dmitri Tuggle | FR | Tal | ||||||||||
| Bart Gruff | SO | Sum | ||||||||||
| All Conference 2 | ||||||||||||
| Elwin McCormally | SR | Bbg | ||||||||||
| Carlos Napper | FR | PaC | ||||||||||
| Travis Merlo | JR | Col | ||||||||||
| Lamont Buckler | FR | Tal | ||||||||||
| Maceo Parker | FR | Tal |