Difference between revisions of "L15 C11"
From Simsports
Rad Roofer (Talk | contribs) (→Conference History) |
Rad Roofer (Talk | contribs) (→Conference History) |
||
| Line 96: | Line 96: | ||
| 30 | | 30 | ||
| − | | Montgomery | + | | Montgomery Crouching Hogs |
| Baton Rouge | | Baton Rouge | ||
| Line 138: | Line 138: | ||
| Charlotte | | Charlotte | ||
| − | | Montgomery | + | | Montgomery Crouching Hogs |
|- | |- | ||
| Line 170: | Line 170: | ||
| Baton Rouge | | Baton Rouge | ||
| − | | Montgomery | + | | Montgomery Crouching Hogs |
|- | |- | ||
| Line 200: | Line 200: | ||
| 43 | | 43 | ||
| − | | Montgomery | + | | Montgomery Crouching Hogs |
| − | | Montgomery | + | | Montgomery Crouching Hogs |
|- | |- | ||
| Line 208: | Line 208: | ||
| 44 | | 44 | ||
| − | | Montgomery | + | | Montgomery Crouching Hogs |
| − | | Montgomery | + | | Montgomery Crouching Hogs |
|- | |- | ||
Revision as of 19:54, 27 June 2008
Contents
Baton Rouge
Norfolk
Birmingham
Greensboro
Montgomery
Starkville
Naples
Charlotte
Conference History
| Season | Conference Champs | Tourney Champs |
|---|---|---|
| 24 | Starkville | Greensboro |
| 25 | Naples | Naples |
| 26 | Naples | Naples |
| 27 | Naples | Naples |
| 28 | Naples | Naples |
| 29 | Naples | Naples |
| 30 | Montgomery Crouching Hogs | Baton Rouge |
| 31 | Norfolk | Birmingham |
| 32 | Naples | Birmingham |
| 33 | Baton Rouge | Baton Rouge |
| 34 | Charlotte | Baton Rouge |
| 35 | Charlotte | Montgomery Crouching Hogs |
| 36 | Norfolk | Charlotte |
| 37 | Baton Rouge | Birmingham |
| 38 | Charlotte | Birmingham |
| 39 | Baton Rouge | Montgomery Crouching Hogs |
| 40 | Charlotte | Birmingham |
| 41 | Charlotte | Charlotte |
| 42 | Charlotte | Charlotte |
| 43 | Montgomery Crouching Hogs | Montgomery Crouching Hogs |
| 44 | Montgomery Crouching Hogs | Montgomery Crouching Hogs |
| 45 | Birmingham Jail | Birmingham Jail |
| 46 | Birmingham Jail | Birmingham Jail |
| 47 | Birmingham Jail | Birmingham Jail |
| 48 | Birmingham Jail | Birmingham Jail |