Difference between revisions of "Template:L15 Compass"
From Simsports
| Line 29: | Line 29: | ||
| 70 || --- || [[L15_Class_67 | Class of 67]] | | 70 || --- || [[L15_Class_67 | Class of 67]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 71 || --- || [[ | + | | 71 || --- || [[L15_Class_of_68 | Class of 68]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 10:04, 28 November 2011
| League 15 Compass | ||
| Season | NTT Brackets | HS Class |
|---|---|---|
| 60 | Hot Springs | Class of 56 |
| 61 | Phoenix | Class of 57 |
| 62 | Salt Lake City | Class of 58 |
| 63 | Casper | Class of 59 |
| 64 | Durham | Class of 60 |
| 65 | Fresno | Class of 61 |
| 66 | Plainview | Class of 62 |
| 67 | Fort Worth | Class of 63 |
| 68 | --- | Class of 64 |
| 68 | --- | Class of 65 |
| 69 | --- | Class of 66 |
| 70 | --- | Class of 67 |
| 71 | --- | Class of 68 |