Difference between revisions of "L6 C7 Ssn38 AllConf"
From Simsports
| Line 1: | Line 1: | ||
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" | {| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" | ||
|- | |- | ||
| − | ! Player !! Year !! Team | + | !Player !! Year !! Pos !! Team !! Coach !! Hgt !! P !! R !! A !! S !! TO !! B !! FG% |
|- | |- | ||
| '''All Conference 1''' || || | | '''All Conference 1''' || || | ||
|- | |- | ||
| − | | David Aebischer || | + | | David Aebischer || Jr || SG || Tallahassee || trinistand || 6'4" || 20.3 || 2.3 || 1.5 || 1.3 || 1.7 || 12 || 52.2% |
|- | |- | ||
| Tarek Kelly || JR || PaC | | Tarek Kelly || JR || PaC | ||
Latest revision as of 19:23, 5 August 2007
| Player | Year | Pos | Team | Coach | Hgt | P | R | A | S | TO | B | FG% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| All Conference 1 | ||||||||||||
| David Aebischer | Jr | SG | Tallahassee | trinistand | 6'4" | 20.3 | 2.3 | 1.5 | 1.3 | 1.7 | 12 | 52.2% |
| Tarek Kelly | JR | PaC | ||||||||||
| Roberto Hartman | JR | Dec | ||||||||||
| Paul Colombo | FR | Col | ||||||||||
| Adam Diaz | SR | Tal | ||||||||||
| All Conference 2 | ||||||||||||
| Earl Waters | SR | PaC | ||||||||||
| Jeffrey Williams | SO | Ral | ||||||||||
| Kincaid Estrada | SO | Dec | ||||||||||
| Wilbur Blandford | SR | Dec | ||||||||||
| Art Vandalay | JR | Tal |