Difference between revisions of "L15 Team Season Points Records"
From Simsports
m |
|||
| Line 3: | Line 3: | ||
! Season !! Team !! Points !! Average | ! Season !! Team !! Points !! Average | ||
|- | |- | ||
| − | | 24 || Tacoma || 2161 || 90 | + | | 24 || Tacoma || 2161 || 90.0 |
|- | |- | ||
| 25 || Concord || 2228 || 92.8 | | 25 || Concord || 2228 || 92.8 | ||
| Line 17: | Line 17: | ||
| 30 || Kansas City || 2223 || 92.6 | | 30 || Kansas City || 2223 || 92.6 | ||
|- | |- | ||
| − | | 31 || Phoenix || 2256 || 94 | + | | 31 || Phoenix || 2256 || 94.0 |
|- | |- | ||
| 33 || Waterloo || 2244 || 93.5 | | 33 || Waterloo || 2244 || 93.5 | ||
Latest revision as of 19:35, 28 October 2008
| Season | Team | Points | Average |
|---|---|---|---|
| 24 | Tacoma | 2161 | 90.0 |
| 25 | Concord | 2228 | 92.8 |
| 26 | Milwaukee | 2171 | 90.5 |
| 27 | Concord | 2344 | 97.7 |
| 28 | Phoenix | 2318 | 96.6 |
| 29 | Phoenix | 2244 | 93.5 |
| 30 | Kansas City | 2223 | 92.6 |
| 31 | Phoenix | 2256 | 94.0 |
| 33 | Waterloo | 2244 | 93.5 |
| 34 | Blacksburg | 2188 | 91.2 |
| 35 | Fresno | 2261 | 94.2 |
| 37 | Myrtle Beach | 2186 | 91.1 |
| 38 | Fresno | 2252 | 93.8 |
| 39 | Canton | 2199 | 91.6 |
| 40 | Olympia | 2217 | 92.4 |
| 41 | Dover | 2348 | 97.8 |
| 42 | Huntington Beach | 2221 | 92.5 |
| 43 | Ithaca | 2263 | 94.3 |
| 44 | Wheeling | 2188 | 91.2 |
| 45 | Ithaca | 2162 | 90.1 |
| 46 | Ithaca | 2283 | 95.1 |
| 47 | Topeka | 2291 | 95.5 |
| 48 | West Palm Beach | 2223 | 92.6 |
| 49 | Montgomery | 2234 | 93.1 |
| 50 | Casper | 2223 | 92.6 |