Difference between revisions of "L6 C7 Ssn31 AllConf"
From Simsports
| Line 1: | Line 1: | ||
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" | {| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" | ||
|- | |- | ||
| − | ! Player !! Year !! Team | + | !Player !! Year !! Pos !! Team !! Coach !! Hgt !! P !! R !! A !! S !! TO !! B !! FG% |
|- | |- | ||
| '''All Conference 1''' || || | | '''All Conference 1''' || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Maceo Parker || | + | | Maceo Parker || Sr || SG || Tallahassee || trinistand || 6'2" || 27.1 || 2.5 || 1.4 || 0.9 || 1.3 || 9 || 56.7% |
|- | |- | ||
| Sam Hammer || JR || Bbg | | Sam Hammer || JR || Bbg | ||
Revision as of 19:05, 5 August 2007
| Player | Year | Pos | Team | Coach | Hgt | P | R | A | S | TO | B | FG% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| All Conference 1 | ||||||||||||
| Maceo Parker | Sr | SG | Tallahassee | trinistand | 6'2" | 27.1 | 2.5 | 1.4 | 0.9 | 1.3 | 9 | 56.7% |
| Sam Hammer | JR | Bbg | ||||||||||
| Corbin Powers | SO | Ral | ||||||||||
| Ralph Hendrix | SO | Grn | ||||||||||
| Dmitri Tuggle | SR | Tal | ||||||||||
| All Conference 2 | ||||||||||||
| Andrew Oswald | SR | Dec | ||||||||||
| Kryss Short | SR | Col | ||||||||||
| Wilt Prince | SR | Col | ||||||||||
| Jose Roberson | SR | Col | ||||||||||
| Jerry Driscoll | FR | Sum |