Difference between revisions of "L6 C7 Ssn37 AllConf"
From Simsports
| Line 1: | Line 1: | ||
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" | {| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" | ||
|- | |- | ||
| − | ! Player !! Year !! Team | + | !Player !! Year !! Pos !! Team !! Coach !! Hgt !! P !! R !! A !! S !! TO !! B !! FG% |
|- | |- | ||
| '''All Conference 1''' || || | | '''All Conference 1''' || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Willie Anderson || | + | | Willie Anderson || Sr || C || Raleigh || geminivy || 6'11" || 19.8 || 8.3 || 1.4 || 1.3 || 1.1 || 24 || 57.2% |
|- | |- | ||
| Don Dawson || SR || PaC | | Don Dawson || SR || PaC | ||
Latest revision as of 19:17, 5 August 2007
| Player | Year | Pos | Team | Coach | Hgt | P | R | A | S | TO | B | FG% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| All Conference 1 | ||||||||||||
| Willie Anderson | Sr | C | Raleigh | geminivy | 6'11" | 19.8 | 8.3 | 1.4 | 1.3 | 1.1 | 24 | 57.2% |
| Don Dawson | SR | PaC | ||||||||||
| Earl Waters | JR | PaC | ||||||||||
| Von Motley | SR | Col | ||||||||||
| Benjamin Haas | JR | Sum | ||||||||||
| All Conference 2 | ||||||||||||
| Myron Davis | SR | Bbg | ||||||||||
| Marion Robledo | SR | PaC | ||||||||||
| Glenn Weaver | SR | Dec | ||||||||||
| Mathew Whittingham | SR | Grn | ||||||||||
| David Aebischer | SO | Tal |