Difference between revisions of "L6 Team Season 3PM Records"
From Simsports
(New page: {| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" |- ! Season !! Team !! Steals !! Average |- | 19 || Bangor || 229 || 9.5 |- | 20 || Anaheim || 288 || 12.0 |- | 21 || Anaheim || 280 || 11.7...) |
|||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" | {| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" | ||
|- | |- | ||
| − | ! Season !! Team !! | + | ! Season !! Team !! 3PM !! Average |
|- | |- | ||
| 19 || Bangor || 229 || 9.5 | | 19 || Bangor || 229 || 9.5 | ||
Revision as of 20:08, 18 October 2007
| Season | Team | 3PM | Average |
|---|---|---|---|
| 19 | Bangor | 229 | 9.5 |
| 20 | Anaheim | 288 | 12.0 |
| 21 | Anaheim | 280 | 11.7 |
| 22 | Anaheim | 254 | 10.6 |
| 23 | Clearwater | 242 | 10.1 |
| 24 | Chicago | 246 | 10.3 |
| 25 | Jersey City | 224 | 9.3 |
| 26 | Decatur | 265 | 11.0 |
| 27 | Ann Arbor | 245 | 10.2 |
| 28 | Boise | 285 | 11.9 |
| 29 | Boca Raton | 266 | 11.1 |
| 30 | Garland | 264 | 11.0 |
| 31 | Ann Arbor | 238 | 9.9 |
| 32 | Atlantic City | 258 | 10.8 |
| 33 | Buffalo | 267 | 11.1 |
| 34 | Carlsbad | 247 | 10.3 |
| 35 | Savannah | 209 | 8.7 |
| 36 | Baltimore | 258 | 10.8 |
| 37 | Toledo | 246 | 10.3 |
| 38 | Toledo | 262 | 10.9 |
| 39 | Pontiac | 257 | 10.7 |
| 40 | Wheeling | 233 | 9.7 |
| 41 | Aurora | 222 | 9.3 |
| 42 | Peoria | 270 | 11.3 |
| 43 | Columbia | 286 | 11.9 |
| 44 | Clemson | 218 | 9.1 |