Difference between revisions of "L6 Ssn48 NTT Title Team"
From Simsports
(New page: {| border="1" cellspacing="0" cellpadding="5" |- ! Position !! Name !! Hgt !! Year !! Sht !! Def !! Hnd !! Reb !! Int !! Ath !! +/- |- | PG || Jason Bailley || 6'5" || Sr || E || F || E ||...) |
(updated attributes of juniors) |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
| C || Joel Tarrant || 7'2" || So || ? || ? || ? || ? || ? || ? || +5/-1 | | C || Joel Tarrant || 7'2" || So || ? || ? || ? || ? || ? || ? || +5/-1 | ||
|- | |- | ||
| − | | bPG || Bruce Serrano || 6'4" || Jr || | + | | bPG || Bruce Serrano || 6'4" || Jr || G || F || G || E || G || F || +5 |
|- | |- | ||
| bSG || Benjamin Nixon || 6'6" || Sr || G || G || G || F || F || F || +3 | | bSG || Benjamin Nixon || 6'6" || Sr || G || G || G || F || F || F || +3 | ||
| Line 19: | Line 19: | ||
| bSF || Cap Morgan || 6'5" || So || ? || ? || ? || ? || ? || ? || +4 | | bSF || Cap Morgan || 6'5" || So || ? || ? || ? || ? || ? || ? || +4 | ||
|- | |- | ||
| − | | bPF || Ryan Valencia || 6'7" || Jr || | + | | bPF || Ryan Valencia || 6'7" || Jr || G || F || F || F || F || G || +2 |
|- | |- | ||
| bC || Millard Riding || 6'9" || So || ? || ? || ? || ? || ? || ? || +2 | | bC || Millard Riding || 6'9" || So || ? || ? || ? || ? || ? || ? || +2 | ||
|} | |} | ||
Revision as of 00:08, 13 August 2008
| Position | Name | Hgt | Year | Sht | Def | Hnd | Reb | Int | Ath | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PG | Jason Bailley | 6'5" | Sr | E | F | E | E | P | F | +6/-1 |
| SG | Jeremy Holman | 6'3" | Sr | G | G | G | G | G | G | +6 |
| SF | Jakob Fendley | 6'6" | Fr | ? | ? | ? | ? | ? | ? | +6 |
| PF | Stacey Derby | 6'11" | Fr | ? | ? | ? | ? | ? | ? | +3 |
| C | Joel Tarrant | 7'2" | So | ? | ? | ? | ? | ? | ? | +5/-1 |
| bPG | Bruce Serrano | 6'4" | Jr | G | F | G | E | G | F | +5 |
| bSG | Benjamin Nixon | 6'6" | Sr | G | G | G | F | F | F | +3 |
| bSF | Cap Morgan | 6'5" | So | ? | ? | ? | ? | ? | ? | +4 |
| bPF | Ryan Valencia | 6'7" | Jr | G | F | F | F | F | G | +2 |
| bC | Millard Riding | 6'9" | So | ? | ? | ? | ? | ? | ? | +2 |