Difference between revisions of "Template:L15 Compass"
From Simsports
| Line 17: | Line 17: | ||
| 65 || [[L15_NTT65 | Fresno]] || [[L15_Class_61 | Class of 61]] | | 65 || [[L15_NTT65 | Fresno]] || [[L15_Class_61 | Class of 61]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 66 || [[ | + | | 66 || [[L15_NTT_66 | Plainview]] || [[L15_Class_62 | Class of 62]] |
|- | |- | ||
| 67 || [[L15_NTT67 | Fort Worth]] || [[L15_Class_63 | Class of 63]] | | 67 || [[L15_NTT67 | Fort Worth]] || [[L15_Class_63 | Class of 63]] | ||
Revision as of 10:05, 28 November 2011
| League 15 Compass | ||
| Season | NTT Brackets | HS Class |
|---|---|---|
| 60 | Hot Springs | Class of 56 |
| 61 | Phoenix | Class of 57 |
| 62 | Salt Lake City | Class of 58 |
| 63 | Casper | Class of 59 |
| 64 | Durham | Class of 60 |
| 65 | Fresno | Class of 61 |
| 66 | Plainview | Class of 62 |
| 67 | Fort Worth | Class of 63 |
| 68 | --- | Class of 64 |
| 68 | --- | Class of 65 |
| 69 | --- | Class of 66 |
| 70 | --- | Class of 67 |
| 71 | --- | Class of 68 |